• INFORMACJA DOTYCZĄCA CEGIEŁEK

• Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory zdecydowali sie na zakup cegiełek, z których dochód przeznaczymy na zakup sztandaru naszej szkoły. Informujemy, że przed przekazaniem listy do grawerni, będziemy prosić Państwa o potwierdzenie treści grawera na pamiątkowym gwoździu. Odbiór pamiątkowych certyfikatów nastąpi podczas uroczystego poświęcenia sztandaru, o którym poinformujemy wszystkich darczyńcow.

Cegiełki (pamiątkowy gwoźdź na drzewcu sztandaru) można w dalszym ciagu nabyć poprzez wpłatę na konto Rady Rodziców określonej kwoty, do czego Serdecznie zachęcamy.

• DZIEŃ KOBIET

• 8 marca to dzień, w którym kobiety - te małe i duże mają swoje święto. Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy podwójne święto - pań i panów. Z tej okazji zostały wręczone upominki wszystkim dzieciom, zadbaliśmy również o dobre samopoczucie i wygląd spożywając soki z warzyw i owoców oraz poddając się zabiegom w salonie SPA.

• DZIEŃ DENTYSTY

• 5 marca przedszkolaki obchodziły dzień dentysty. Tego dnia ćwiczyły jak prawidłowo należy  szczotkować zęby oraz dowiedziały się dlaczego ważne jest dbanie o zdrowy, czysty uśmiech. ​​​​​​​

• KOMUNIKAT DLA RODZICÓW!

• W zakładce Strefa Uczniów i Rodziców /Dokumenty / Oświadczenia i regulaminy znajdują się dokumenty dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2022/2023